DR Lampička s projektorom na batérie Ružová

Výrobca: DR

Model: 2920-10514

Dostupnosť: Dodanie do 3 - 10 dní

Cena: 10,99€
Bez DPH: 9,16€
Množstvo:

Detské nočné osvetlenie s projektorom je praktickou vychytávkou a tiež skvelým nápadom na príjemný večer alebo dobrý spánok. Nepochybne bude užitočná pre všetky deti, ktoré majú záujem o vesmír, ako aj pre tých, ktorí sa boja tmy.

Lampa má tvar guľôčky upevnenej na stojane, na ktorom sú 3 malé funkčné tlačidlá (A, B, C) a priestor pre napájací kábel USB.

Lampa má dvojitú funkciu. V závislosti na tom, či necháte alebo odnímete vršok, čiapočku. Lampička môže byť použitá ako nočná, teda pokojné a jemné osvetlenie alebo ako projektor s mesiacom a hviezdičkami. Keď používate funkciu lampy, nebeské telesá sú zreteľne viditeľné na kryte. Nie sú rozptýlené po miestnosti ako v prípade projektora.

Stlačením tlačidla A dôjde k vysielaniu teplej žltej farby. B mení farby v nasledujúcom poradí: červená, zelená, stála zmes farieb a pohyblivá zmes farieb. Tlačidlo C spustí rotáciu gule. Projektor s možnosťou nastavenia farieb určite vyvolá záujem dieťaťa. Používanie produktu je pre zábavu. Dôležité je, že môžete súčasne stlačiť všetky tlačidlá a získať zaujímavý kombinovaný vizuálny efekt. Obe možnosti pomôžu upokojiť dieťa a poskytne mu pocit bezpečia a dobrý spánok.

Hviezdny projektor je vybavený 2 typmi napájania. Možno ho napájať káblom USB alebo batériami AAA. Toto je skvelé riešenie, pretože hračka môže byť použitá kdekoľvek. Napájací kábel USB vám umožňuje pripojiť produkt k notebooku alebo do bežnej zásuvky pomocou adaptéra, napríklad nabíjačky na telefón.

Lampička je ľahké a malé, čo uľahčuje jeho skladovanie a ľahkú dopravu.

ÚDAJE

materiál: ABS plast
výkon: 5W
napájanie: kábel USB (súčasťou balenia) alebo batérie AAA 4 x 1,5 V (nie sú súčasťou balenia)
Certifikáty: CE
rozmery (šírka / výška): 12,7 / 13,5 cm
hmotnosť súpravy: 250 g
hmotnosť s obalom: 335g

V SETE

lampička s projektorom
Sieťový kábel USB

    Napísať recenziu

    Poznámka: HTML nie je preložené!
    -           +